CROSSFIT SENIOR – zajęcia sportowe dla osób starszych.  Dla nas wiek nie jest barierą!

Zajęcia sportowe dla osób starszych to najwyżej spokojne spacery, basen lub Nordic Walking?

Krążą słuchy, że aktywność fizyczna, na którą składa się wiele dyscyplin sportowych przeznaczona jest tylko dla młodych i super sprawnych ludzi. Wielu z nas, nie będąc w pełni świadomym, czym jest CrossFit, nie zaproponowałoby tej formy aktywności swojej babci, czy dziadkowi.

Jestem pewna, że ten tekst rozwieje Wasze wątpliwości i pokaże, jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu starszego człowieka oraz w jaki sposób może poprawić jego jakość!

Aktywność fizyczna seniorów – dlaczego jest tak ważna?

Aktywność fizyczna osób starszych, niesie ze sobą wiele korzyści. Są to między innymi:

Poprawa zdrowia

Seniorze! Trenując możesz poprawić swoją wydolność sercowo-naczyniową, zapobiec chorobom takim jak nadciśnienie, czy zawał serca. Konsekwencją regularnej aktywności jest również obniżenie ciśnienia. Oprócz przeciwstawiania się ryzyku powyższych chorób, wypracujesz sobie również sprawność ruchową.

Jeszcze Cię nie przekonałam?

POPRAWA ZDROWIA = POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA!

Zajęcia sportowe dla osób starszych w Warszawie - CrossFit Senior

Poprawa jakości życia

To kolejny punkt na naszej mapie korzyści. Każdy z nas chciałby spędzić swoje życie jak najlepiej. Chcielibyśmy, aby było pełne miłości, pięknych chwil i wspomnień.

Nie da się ukryć, że jednym z czynników, które mają na to wpływ, jest nasza jakość życia.

W CrossFit Elektromoc właśnie Ci to zapewnimy! Dając Ci radość!

Zajęcia sportowe dla osób starszych w Warszawie - CrossFit Senior

Na naszych zajęcia sportowych dla Seniorów:

  • będziesz trenować, czyli stawisz czoło, wszystkiemu temu, o czym wspomniałam wyżej – poprawisz swój stan zdrowia!
  • poznasz ludzi! Nie tylko starszych, ale również i tych młodszych, z którymi zawsze można wymienić się swoim doświadczeniem, napić się kawy i zjeść wspólnie ciacho i porozmawiać [poplotkować – przyp. red.]
  • endorfiny, to nic innego jak skutek uboczny, bez którego się nie obejdziemy! A jak już się pojawią, to uwierz, że Twój dzień na pewno stanie się lepszy!

Przekonaliśmy Cię? Zobacz jak wygląda to u nas. 

Zajęcia sportowe dla osób starszych CrossFit Senior, to w pełni zindywidualizowane zajęcia, które są prowadzone przez doświadczonego trenera CrossFit. U nas możesz czuć się bezpiecznie!

Każde ćwiczenie jest w pełni dostosowane do osoby trenującej, do jej możliwości i stanu zdrowia, Jeśli wiesz, że któregoś ćwiczenia nie możesz wykonywać, spokojnie – znajdziemy alternatywę. Koniecznie przeczytaj artykuł o tym, czym jest skalowanie ćwiczeń w CrossFit.

Zajęcia sportowe dla osób starszych w Warszawie - CrossFit Senior

Więc co dalej…?

Seniorze, Klubowiczu, który chciałbyś zabrać do nas swojego dziadka, babcię, rodzica – nie odkładaj takich spraw na jutro! Zrób to dzisiaj!

Wystarczy, że spakujesz wygodny ubiór, obuwie, butelkę wody i dobry humor (ewentualnie my ci go zapewnimy!) i przyjdziesz do nas!

Pamiętaj …

Wiek to tylko liczba i nigdy nie jest za późno, żeby zacząć!

CrossFit Senior2 Elektromoc
Promocje CrossFit Elektromoc

Pamiętajcie – wiek to tylko liczba i nigdy nie jest za późno, aby zacząć. Zapraszamy do nas po porcję zdrowia, pyszną kawę i chwilę radości przy plotkach.

Treningi Personalne CrossFit ElektromocKinga Wieczorkiewicz
A może CrossFit dla wnuków i wnuczek?
Aktywność fizyczna najmłodszych jest również bardzo ważna, zwłaszcza w czasach, gdy większość Młodzieży spędza czas przed ekranami. Mamy zajęcia dla tych najmłodszych ale też nieco większych dzieci.

Zapisz się na swój  pierwszy darmowy trening i dołącz do naszych Klubowiczów!