“Zapomnij wszystko co słyszałeś z drugiej, czy trzeciej ręki na temat CrossFitu, czy cross-treningów w sieciówkach. Zapomnij o własnych ograniczeniach. CrossFit daje szansę każdemu, niezależnie od płci, wieku, stopnia sprawności.”

Żaneta Szpakowska • KLUBOWICZKA EMC

Elektromoc to miejsce gdzie wiem,  że mogę się zrestartować i naładować baterie po ciężkim dniu w pracy – nawet jeżeli wychodzę z treningu zmęczony.”

Maciek Mulik • KLUBOWICZ EMC

Elektromoc to nie tylko profesjonalna kadra z indywidualnym podejściem do każdego klubowicza, to przede wszystkim słynna niepowtarzalna atmosfera, którą tworzą ludzie, bo jak się tutaj mawia „EMC to Wy” czyli My”

Magda Marciniak • KLUBOWICZKA EMC

TRENINGI W ELEKTROMOCY TO:

ZERO % NUDY!

Codziennie inny trening i dodatkowe klasy!

ATMOSFERA BEZ NAPINKI

Bo napinamy tylko mięśnie.

FORMA, ZDROWIE, SZYBKIE REZULTATY!

(I fajne ciało - nieunikniony efekt uboczny)

>> Odbierz DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ i sprawdź nas! <<

Jak zacząć?

To proste, jak 1.. 2.. 3… Dołącz do nas Ty!

  • Napisz do nas, to wszystko. Skorzystaj z FORMULARZA. Resztą zajmiemy się my.

  • Spakuj wygodne obuwie oraz strój sportowy.

  • Przyjdź i zobacz, jak wygląda najlepsza godzina Twojego dnia.

DODATKOWE KORZYŚCI?

0 KLAS
DZIENNIE – DLA TWOJEJ WYGODY!
0 DNI
W TYGODNIU – ZAWSZE W GOTOWOŚCI!
0 KALORII
SPALONYCH NA JEDNYM TRENINGU
0 %
ZADOWOLENIA ZA KAŻDYM RAZEM!

Zobacz, co o swoich początkach w CrossFit Elektromoc mówi Przemek:

W Elektromocy Ty trenujesz, a my dbamy o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie, pamiętając o tym, że godzina spędzona u nas ma być najlepszą godziną Twojego dnia.

Pamiętaj, że pierwszy trening w Elektromocy jest darmowy. Nie musisz mieć żadnego specjalistycznego sprzętu, nie musisz mieć żadnego doświadczenia, nie musisz być w formie. CrossFit jest dla każdego, a naszym celem jest pokazanie Ci ile frajdy i korzyści wyniesiesz dla siebie po godzinie z nami.

Każdy kiedyś zaczynał i sami pamiętamy swoje początki, dlatego naszym celem, który przyświecał od początku istnienia Elektromocy jest to, aby każdy z trenujących z nami, zakochał się w tym sporcie i czuł się w EMC jak u siebie w domu.

To, co nas wyróżnia spośród wszystkich, to doskonale wyszkolona kadra trenerska, różnorodność zajęć dostosowanych do każdej grupy ćwiczących (nasza najmłodsza klubowiczka ma 3 lata, a najstarsza 85! ), a także fantastyczna atmosfera, którą tworzy nasza niezastąpiona społeczność.

Bardzo zależy nam, aby każdy czuł się u nas, jak w domu, dlatego już od wejścia przywita Cię uśmiechnięta osoba przy recepcji klubu i odpowie na Twoje pytania.

CrossFit Official
CrossFit Official Kids
CrossFit Journal
Proud