“Zapomnij wszystko co słyszałeś z drugiej, czy trzeciej ręki na temat CrossFitu, czy cross treningów w sieciówkach. Zapomnij o własnych ograniczeniach. Crossfit daje szansę każdemu, niezależnie od płci, wieku, stopnia sprawności.  ”
Żaneta Szpakowska • KLUBOWICZKA EMC

JAK ZACZĄĆ? OTO TWÓJ PRZEWODNIK.

Separator

W Elektromocy Ty trenujesz, a my dbamy o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie, pamiętając o tym, że godzina spędzona u nas powinna być najlepszą godziną Twojego dnia.

Każdy kiedyś zaczynał i sami pamiętamy swoje początki, dlatego naszym celem, który przyświecał od początku istnienia Elektromocy jest to, aby każdy z trenujących z nami, zakochał się w tym sporcie i czuł się w EMC jak u siebie w domu.

To, co nas wyróżnia spośród wszystkich, to doskonale wyszkolona kadra trenerska, różnorodność zajęć dostosowanych do każdej grupy ćwiczących (nasza najmłodsza klubowiczka ma 3 lata, a najstarsza 85! ), a także fantastyczna atmosfera, którą tworzy nasza niezastąpiona społeczność.

Bardzo zależy nam, aby każdy czuł się u nas, jak w domu, dlatego już od wejścia przywita Cię uśmiechnięta osoba przy recepcji klubu i odpowie na Twoje pytania.

Poniżej znajdziesz kilka ciekawostek o nas oraz krótki poradnik, jak zacząć przygodę z CrossFitem w Elektromocy.

Czy wiesz, że?

0
Tyle codziennie klas odbywa się u nas.
0
Co daje nam taki tygodniowy wynik! Nieźle!
0
Tyle osób liczy zespół EMC i wciąż dbamy o rozwój!
0
Tyle specjalistycznych kursów odbyła nasza kadra. Duma!

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Separator
Zacznij trening z nami

Twój pierwszy trening w Elektromocy

Pamiętaj, że pierwszy trening w Elektromocy jest darmowy. Nie musisz mieć żadnego specjalistycznego sprzętu, nie musisz mieć żadnego doświadczenia, nie musisz być w formie. CrossFit jest dla każdego, a naszym celem jest pokazanie Ci ile frajdy i korzyści wyniesiesz dla siebie po godzinie z nami.

Jak się przygotować do pierwszego treningu?

  • Napisz do nas, pomożemy Ci wybrać najlepsze zajęcia i godzinę Twojego pierwszego treningu.  Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z  FORMULARZA.  Resztą zajmiemy się my. 

  • Spakuj wygodne obuwie oraz strój sportowy. Nie musisz iść wcześniej na zakupy. W zupełności wystarczy dres, koszulka i buty sportowe na zmianę. 

  • Uśmiechnij się i włącz pozytywne nastawienie. A jeśli o to trudno (wiemy, że początki bywają trudne), to gwarantujemy, że nasza Ekipa zrobi wszystko, aby to była najfajniejsza godzina Twojego dnia.

  • Przyjdź 15 minut wcześniej. To czas potrzebny na to, aby dopełnić formalności, pokazać Ci gdzie są nasze szatnie, poznać się i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zapisz się na swój  pierwszy darmowy trening i dołącz do naszych Klubowiczów!

WCHODZĘ W TO!

Zobacz o co najczęściej nas pytacie

Bez obaw! Zajęcia w naszym klubie prowadzone są tak aby KAŻDY sobie na nich poradził. Przed przystąpieniem do treningu poprosimy Cię o wypełnienie kwestionariusza medycznego, a trener zapyta o wszelkie kontuzje i urazy na które należy zwrócić uwagę. Trening zostanie dla Ciebie odpowiednio zeskalowany tzn. dopasowany do poziomu Twojej kondycji i wydolności.  Trener krok po kroku nauczy Cię prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń.

Nic prostszego! Zapisz się na pierwsze bezpłatne  zajęcia korzystając z instrukcji umieszczonej powyżej; przyjdź na pierwszy trening minimum 15 minut wcześniej zabierając ze sobą komfortowy strój i buty do ćwiczeń. Kiedy pojawisz się już w CrossFit ELEKTROMOC nasi pracownicy oprowadzą Cię po klubie oraz przedstawią ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nie! Każda nazwa i skrót zostanie Ci dokładnie wytłumaczony podczas treningu, a za czasem sam ich się nauczysz. Jeżeli potrzebujesz sprawdzić co dana nazwa lub skrót oznacza zapraszamy Cię do lektury naszego słownika CrossFitowego, który znajduje się w dziale AKTUALNOŚCI. 

W naszym klubie największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i jakość wykonywanych ćwiczeń. Naszym celem jest wspieranie Cię w zdrowym budowaniu sprawności fizycznej. Oznacza to, że uwzględniamy wszelkie kontuzje oraz schorzenia naszych podopiecznych dopasowując do nich trening. Przed przystąpieniem do treningu należy wypełnić kwestionariusz medyczny i poinformować nas o możliwych chorobach i dolegliwościach

Przed przystąpieniem do zajęć zawsze rekomendujemy zasięgnięcie porady lekarskiej. To lekarz prowadzący zadecyduje czy ten rodzaj wysiłku będzie dla Ciebie odpowiedni.

Wszystkie poważne choroby gdzie należy powstrzymać się od aktywności fizycznej są przeciwskazaniem do uprawiania CrossFitu. To zawsze lekarz podejmuje ostateczną decyzję o możliwości rozpoczęcia takiej aktywności fizycznej jaką jest CrossFit. Jeżeli zmagasz się z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi przed przystąpieniem do treningu udaj się na wizytę medyczną. Przed przystąpieniem do treningu należy wypełnić kwestionariusz medyczny i poinformować nas o możliwych chorobach i dolegliwościach. Trening będzie dopasowany indywidualnie.

Nie ma przeciwwskazań do uprawiania CrossFitu w ciąży po uprzedniej zgodzie lekarza ginekologa na taki rodzaj wysiłku. Wówczas trening zostanie dopasowany do potrzeb przyszłej mamy. My rekomendujemy korzystanie z treningów personalnych i indywidualnych planów treningowych podczas ciąży.

Pierwszy trening w naszym klubie jest bezpłatny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie Cennik.

Oczywiście. W naszym klubie można płacić kartą, gotówką oraz BLIK.  Raty członkowskie można także opłacać tradycyjnym przelewem lub poprzez strefę klienta na naszej stronie internetowej korzystając z platformy Przelewy 24.

Tak! Treningi personalne oraz dla dwóch osób, lub rodzinne są w naszej ofercie! Skontaktuj się z nami i powiedz jakie są Twoje potrzeby treningowe. Dobierzemy dla Ciebie odpowiedniego trenera personalnego.

Pierwsze zajęcia dla Twojego dziecka są bezpłatne aby dziecko mogło sprawdzić czy mu się u nas podoba =) Na pierwsze zajęcia zabierzcie wygodny strój gimnastyczny, sportowe buty na zmianę oraz wodę do picia (możesz ją także kupić w naszej recepcji). Za pierwszym razem dziecko musi pojawić się na zajęciach wraz z rodzicem lub opiekunem prawnym. Zapraszamy!

Tak, przed naszym klubem znajduje się duży, bezpłatny parking dla naszych klientów. Na pewno znajdziesz miejsce do zaparkowania.

W naszym klubie posiadamy pełen węzeł sanitarny. Klubowicze mają do swojej dyspozycji szatnie wraz z prysznicami.

Tak! Wszyscy nasi trenerzy i obsługa posługują się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym. Osoby anglojęzyczne bez problemu odnajdują się u nas w klubie.

Zapisz się na swój  pierwszy darmowy trening i dołącz do naszych Klubowiczów!

WCHODZĘ W TO!
CrossFit Official
CrossFit Official Kids
CrossFit Journal