Mamy przepis na Twój sukces! 

Czy wiesz, że regularne treningi przez trzy miesiące to gwarancja zauważalnych efektów? My to wiemy i jesteśmy pewni swego, dlatego gwarantujemy Ci, że po trzech miesiącach treningów w CrossFit Elektromoc, zauważysz efekt swojej pracy, a my pokażemy Ci twarde dane na dowód.

Jak to działa?

Ty przychodzisz do nas na treningi przez 3 miesiące mimimum 3 razy w tygodniu, my Cię wspieramy i pilnujemy Twojej motywacji, a po wszystkim .. zostajesz z nami już na zawsze, bo widzisz, że TO DZIAŁA, a godzina u nas to najlepsza godzina całego Twojego dnia.

Co zyskasz po ukończeniu naszego programu “Sukces Gwarantowany”?

  • Twoja sylwetka się zmieni!

  • Będziesz zdecydowanie bardziej mobilny/na!

  • Nauczysz się czegoś nowego (i będziesz zaskoczony/na!, że to umiesz!)
  • Staniesz się sprawniejszy/sza.
  • Polepszy się Twoja ogólna kondycja.

  • Wspominaliśmy, że Twoja sylwetka się zmieni?

Ale oprócz tego zadzieje się też magia w Twojej głowie – zobaczysz, że jesteś w stanie stawać się coraz lepszą wersją siebie, codziennie. A na pewno z każdym odbytym u nas treningiem.

Dlaczego to działa?

Mamy wieloletnie doświadczenie w dzieleniu się pasją i wiemy, co robimy – jesteśmy profesjonalistami, dlatego jesteśmy pewni Twojego sukcesu.

Jeśli potrzebujesz dowodu przedstawimy Ci go z przyjemnością! Będą nim pomiary na wadze InBody, wykonane pierwszego i ostatniego dnia programu (pomiary za FREE!).

Przekonaliśmy? Zapraszamy!

Nasi Klubowicze i Klubowiczki doskonale już wiedzą, że CrossFit działa na ciała [red. nie czuje, gdy rymuje – przyp. red.] i głowy, dlatego do programu zapraszamy osoby, które jeszcze u nas nie trenowały lub były u nas na darmowym treningu.

Naszych Klubowiczów prosimy, aby udostępniali post wszędzie gdzie się da, a najlepiej – aby przyprowadzili swoich znajomych (nieznajomych też, jeśli się uda :>).

Jak gwarantujemy sukces i ile to kosztuje? Zapraszam do EMC po szczegóły!

Możesz też do mnie napisać na adres: kinga@crossfitelektromoc.pl.

<3

A jeśli nigdy jeszcze u nas nie trenowałeś lub nie trenowałaś to zachęcam do zapisania się na pierwszy, totalnie darmowy trening w CrossFit Elektromoc!

Kinga Wieczorkiewicz CrossFit ElektromocKinga Wieczorkiewicz, TEAM RECEPCJA

Zapisz się na swój  pierwszy darmowy trening i dołącz do naszych Klubowiczów!