EMC FIZJOTERAPIA

EMC FIZJOTERAPIA to gabinet fizjoterapii i masażu dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie z pomocą prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów.

Członkowie naszego zespołu to doświadczeni fizjoterapeuci i masażyści, którzy stale poszerzają swoje umiejętności, aby nieść pomoc na najwyższym poziomie.

Ideą działania naszego gabinetu jest holistyczne spojrzenie na zdrowie pacjentów. Nasi fizjoterapeuci i masażyści współpracują ze sobą, wymieniając się doświadczeniami oraz ustalając optymalny plan leczenia dla każdego podopiecznego.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak: terapię manualną, trening medyczny, kinesiotaping, terapię wg medycyny chińskiej, masaże lecznicze oraz medyczne.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Umów wizytę telefonicznie
+ 48 513-761-963

Skontaktuj się z nami przez  FB

Skorzystaj z Booksy: „EMC FIZJOTERAPIA” i zapisz się na wybraną usługę

USŁUGI EMC FIZJOTERAPIA

FIZJOTERAPIA

Terapia manualna to zestaw oddziaływań terapeutycznych dopasowanych indywidualnie do potrzeb pacjenta. W terapii manualnej fizjoterapeuta pracuje głównie swoimi rękoma.

DLA KOGO?

Terapia manualna to rodzaj pracy przeznaczony dla tych osób, które doświadczają dyskomfortu lub bólu pochodzenia mięśniowego,  kostnego lub stawowego;  doświadczyli urazów, kontuzji, doznają przeciążeń wynikających z siedzącego trybu życia.

Nasi fizjoterapeuci specjalizują się w pomocy zarówno osobom aktywnym fizycznie narażonym na częste kontuzje i przeciążenia jak i osobom nie trenującym i starszym, gdzie źródłem powstawania problemów jest starzenie się organizmu lub wieloletnie zaniedbania narządu ruchu.

EFEKTY:

– uśmierzanie bólu

-mobilizacja tkanek miękkich

-mobilizacja stawów oraz nerwów 

-regeneracja tkanek po kontuzjach, urazach

ZAPISZ SIĘ do Karola lub Maćka Sawickiego.

To rodzaj pracy gdzie fizjoterapeuta podchodzi holistycznie do pacjenta dobierając odpowiednie techniki terapeutyczne manualne oraz pochodzące z medycyny chińskiej jak np. moksoterapia, igłoterapia, bańki ogniowe czy manipulacje stawowe.

DLA KOGO:

Dla wszystkich osób, które poszukują rozwiązań holistycznych w dochodzeniu do zdrowia i sprawności.

EFEKTY:

– uśmierzanie bólu

-mobilizacja tkanek miękkich

-mobilizacja stawów oraz nerwów. 

-regeneracja tkanek po kontuzjach, urazach

ZAPISZ SIĘ do Karola

Trening medyczny wykorzystuje leczniczą siłę ruchu.

Podczas treningu medycznego fizjoterapeuta najpierw ocenia wzorce ruchowe, siłę mięśniową i elastyczność tkanek, a następnie dobiera odpowiednie ćwiczenia, które pozwolą  wyrównać naprężenia w ciele i zmniejszyć ilość niepożądanych kompensacji. 

DLA KOGO?

Dla wszystkich szukających skutecznego narzędzia w terapii przewlekłych i nawracających dolegliwości związanych z układem ruchu.

EFEKTY: 

-zmiana w stereotypie funkcjonowania ciała, która pozwoli przerwać mechanizm przeciążania ciągle tych samych struktur mięśniowo-powięziowych przekładając się na zmniejszenie bólu i ryzyka kontuzji, a co najważniejsze – utrwalając efekty terapii

ZAPISZ się do Maćka Sawickiego

Kinesiotaping, zwany też plastrowaniem dynamicznym, to jedna z metod fizjoterapii. Polega na przyklejaniu na wybrane rejony ciała oddychających plastrów o specjalnym utkaniu, rozciągających się tylko na długość i nie krępujących ruchów. Kinesiotaping jest wykorzystywany w celach leczniczych głównie do zmniejszenia bólu i w zapobieganiu urazom oraz kontuzjom.

DLA KOGO:

Kinesotaping idealnie sprawdzi się jako metoda wspomagająca dla osób w trakcie procesu fizjoterapii. Jest także bardzo pomocny po zabiegach operacyjnych do opracowania blizn oraz do korygowania wad postawy (np. przy skoliozie). Kinesiotaping wpiera także drenaż limfatyczny. 

EFEKTY:

-ustąpienie dolegliwości bólowych 

-przyspieszenie procesu gojenia po operacjach

-drenaż limfatyczny

-korekcja postawy

– leczenie blizn i krwiaków 

ZAPISZ się do Karola lub Maćka Sawickiego. 

MASAŻ

DLA KOGO:

Masaż leczniczy oraz sportowy są przeznaczone dla osób zgłaszających się z konkretnymi problemami bólowymi (przeciążenia, kontuzje, napięcia). Masażysta kładzie główny nacisk na określone bolesne obszary. Masaż leczniczy jest doskonałym uzupełnieniem terapii manualnej. To także skuteczne narzędzie do walki z obolałymi i przetrenowanymi mięśniami.

EFEKTY:

-rozluźnienie oraz uwolnienie od bólu

-zniesienie dysfunkcji ruchowej

ZAPISZ SIĘ do Ewy lub Piotra

DLA KOGO?

Dla osób szukających głębokiego relaksu. Masaż relaksacyjny to najdelikatniejsza forma pracy w naszej ofercie. Ukoi przebodźcowany układ nerwowy, przyniesie odprężenie mięśniom i głowie.

EFEKTY:

-błogie uczucie relaksu i odprężenia

Masaż relaksacyjny balijski

DLA KOGO:

Dla osób szukających głębokiego relaksu. Masaż balijski jest intensywnie regenerującym masażem całego ciała. Uścisk, który stosuje masażystka jest mocniejszy niż przy tradycyjnym masażu relaksacyjnym. Pomaga to zintegrować układ nerwowy oraz ukoić zmęczone stresem czy treningiem ciało.

EFEKTY:

-błogie uczucie relaksu i odprężenia

Masaż relaksacyjny Lomi Lomi noui

DLA KOGO:

Dla osób poszukujących głębokiego relaksu oraz holistycznego podejścia do ciała. Lomi lomi nui to pełen tańca i łagodnych choć dynamicznych ruchów masaż całego ciała,  w którym kołysania, rozciągania i unoszenia będą harmonizować ducha i ciało.

EFEKTY:

-błogie uczucie relaksu i odprężenia

ZAPISZ SIĘ do Ewy

DLA KOGO:

Masaż głowy i karku to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na bóle głowy, migreny czy napięciowe bóle szyi, pracujących długo przy komputerze oraz doświadczających silnego stresu.

EFEKTY:

Szybko przyniesie ulgę i przywróci do funkcjonowania. Rozluźni obolałe mięśnie szyi.

ZAPISZ SIĘ do Ewy lub Piotra

NASI FIZJOTERAPEUCI I MASAŻYŚCI

Maciej
Maciej Sawicki
Fizjoterapeuta

CENNIK USŁUG I ZAPISY

Czas na wykorzystanie pakietów (10 = na 3 miesiące; 5 = na 2 miesiące)

FIZJOTERAPIA

 • Terapia manualna
  60 min – 180 PLN
  Pakiet 5 x po 1 h – 850 PLN
  Pakiet 10 x 1 h – 1650 PLN

 • Trening medyczny
  1 h – 200 PLN
  Pakiet 5 x po 1 h – 900 PLN
  Pakiet 10 x 1 h – 1700 PLN

 • Kinesiotaping
  15 min  – 39 PLN

MASAŻ

 • Masaż sportowy
  180 zł / 1h
  240 zł / 1,5 h
  pakiet 5 masaży: 875 zł
  pakiet 10 masaży: 1700 zł

 • Kobido – masaż twarzy
  1h – 200 PLN

 • Masaż bańką chińską
  1h – 200 PLN

 • Masaż klasyczny
  170 zł / 1h

  220 zł / 1,5 h
  pakiet 5 masaży: 825 zł
  pakiet 10 masaży: 1600 zł

KLIENCI O NAS: 

“Specjalista kontaktowy i dociekliwy. Uważnie słucha i służy pomocnymi radami/ćwiczeniami majacymi usprawnić proces zdrowienia. Serdecznie polecam!”
– Kinga S. o Karolu (booksy.com)

“Otrzymałam prawdziwą pomoc. Masaż leczniczy przyniósł ulgę w bólu i napięciu. Dostałam też cenne wskazówki, które zastosuję w mojej codzienności.Pani Ewa świetna profesjonalistka. Dziękuje i polecam!.”
– Beata J. o Ewie (booksy.com)

“Maciek to mega profesjonalista i do tego bardzo bardzo sympatyczy facet! Kilka wizyt u ortopedy, kilka tygodni maści, tabletek i zero efektów – jedna wizyta u Maćka dała wiecej efektów.”
– Karol P. o Maćku (booksy.com)

“Bardzo skutecznie wykonany zabieg terapii manualnej. Weszłam z bólem w odcinku piersiowym kręgosłupa, wyszłam bez bólu. I ból nie wrócił. Dziękuję pani Moniko”
– Aleksandra D. o Monice (booksy.com) 

“Gorąco polecam masaż sportowy. Pomogło już po pierwszej wizycie :) A na kolejne już jestem umówiona. Przyjemne miejsce, niesamowicie miła obsługa :)”
– Justyna G. o Karolu (booksy.com) 

“Fajna, niezobowiązująca atmosfera klubu. Geniaalny fizjoterapeuta Maciek. Słucha, stawia trafne diagnozy i działa w punkt. Na koniec podpowiada jak działać dalej. Polecam z całego serca.”
– Paweł Z. o Maćku (booksy.com) 

CrossFit Official
CrossFit Official Kids
CrossFit Journal
Proud