Elektromocni

Jesteśmy grupą ludzi połączonych sportową pasją, których wspólna determinacja, odwaga i chęć rozwoju doprowadziła do tego miejsca. Z bagażem doświadczeń wyniesionych z różnych dyscyplin, będąc zarówno trenerami jak i zawodnikami, pragniemy oddać w Wasze ręce Naszą wiedzę i umiejętności. Jesteśmy otwartą społecznością, zbudowaną na wzajemnym szacunku, trenujemy razem wspierając się równocześnie, niezależnie od poziomu zaawansowania, a ego zostawiamy za zamkniętymi drzwiami. Jesteśmy wybuchową mieszanką ludzi o wysokim poziomie energii. Co więcej, jesteśmy bardzo skuteczni w rozwijaniu i doskonaleniu sprawności poprzez narzędzie jakim jest CrossFit. Jesteśmy CrossFit ELEKTROMOC.

Miejsce to nie powstałoby, gdyby nie pomoc bardzo wielu przyjaznych osób. Dzięki Wam mogliśmy zrealizować Nasze wspólne marzenie. Nie jesteśmy w stanie wymienić ile osób było zaangażowanych w cały projekt, dlatego też wszystkim razem jak i każdemu z osobna bardzo serdecznie dziękujemy za okazaną Nam życzliwość i wsparcie.

Geneza ELEKTROMOCy sięga lat 60 – tych, kiedy to w odbudowującej się stolicy, powstało miejsce, gdzie naprawiano i konserwowano dźwigi oraz inne urządzenia techniczne – ELEKTROMOC Spółdzielnia Pracy. Budynek wraz z piwnicami zbudowano bardzo solidnie, tak że dziś, kiedy zamknięto ostatnią halę montażową zakładu, nowi właściciele docenili jego potencjał i postanowili reaktywować Spółdzielnię, lecz pod inną nazwą, nie Pracy, a Kultury.

Tam zaczynaliśmy. Stamtąd się wywodzimy i na zawsze sercem będziemy w naszej piwnicy przy Żeromskiego. Jednak chęć rozwoju i nowych możliwości pcha nas cały czas do przodu. I tak w grudniu 2017 r. wyszliśmy z podziemia i przenieślismy się na Osiedle Ruda. Box o powierzchni 900m2 znajduje się na 2 piętrze przy ul.Klaudyny 16c,  gdzie po dobrym treningu można jeszcze lepiej zjeść w "Drugie Piętro", zrelaksować się podczas masażu w EMC Fizjoterapia lub po prostu usiąść przy naszym stole i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, razem z całą społecznością CrossFit Elektromoc.