Mariusz “Mario” Krzemiński

Celem mojej pracy jest rozwój sprawności fizycznej Klubowiczów i ich świadomości na temat treningu, oraz aby wszyscy na moich zajęciach czuli się miło i bezpiecznie.

Mam na imię Mariusz ale moje „elektromocne” imię to Mario! W Elektromocy prowadzę zajęcia (WoDy), zazwyczaj w czwartki (wieczorne klasy) oraz sobotnie Team Wody i klasy begginers.

Pomagam naszym klubowiczom w czerpaniu maksymalnej satysfakcji z każdego treningu! Oczywiście staram się też dbać o zdrowie trenujących, czyli o to by wszystkie ćwiczenia były wykonywane poprawnie technicznie. Chętnie wyjaśniam poszczególne ruchy i ćwiczenia ale dbam też o to, by wszystkie WoDy były wykonywane z maksymalnym zaangażowaniem i satysfakcją.

Najbardziej lubię pracę z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z CrossFitem. Staram się wyjaśniać na czym polega „funkcjonalność” tego treningu. Lubię też wymyślać rozgrzewki i proste a zarazem bardzo obrazowe wskazówki dotyczące wykonywania ćwiczeń. Sporo tłumaczę i wyjaśniam bo wychodzę z założenia, że żeby nasze ciało dobrze wykonało dany ruch to najpierw trzeba sobie to wszystko dobrze ułożyć w głowie.

Moim celem jest progres klubowiczów! Największą satysfakcję sprawia mi obserwowanie postępów naszych podopiecznych. Równie wielką radość odczuwam, gdy ktoś wykona swojego pierwszego muscle-upa albo po prostu poprawi zakres przysiadu albo „załapie o co chodzi z tym kippingiem”.

Mariusz Krzemiński

Trener CrossFit Elektromoc

Trener CrossFit Elektromoc - Mariusz Krzemiński

Certyfikaty CrossFit

  • CrossFit Coach Level 2
  • Judges Certificate (2016)

Wolisz trenować sam na sam z trenerem?

Treningi Personalne CrossFit Elektromoc
UMÓW SIĘ NA TRENING PERSONALNY ZE MNĄ

Lub wybierz ulubionego trenera lub trenerkę