Święta, święta i po świętach… Czas na CrossFit! W promocyjnych cenach.

Mamy nadzieję, że świętowaliście, tak jak lubicie i jesteście gotowi, aby wrócić (lub przyjść pierwszy raz) na trening. A może właśnie ustalacie swoje cele na 2022 rok?
Świetnie! Przygotowaliśmy dla Was noworoczną promocję* na karnety w Elektromocy oraz bonusy od udoWODnij dla najszybszych!

KARNETY DŁUGOTERMINOWE – dla tych, którzy lubią mieć zaplanowany cały rok.

Karnet 12 MIESIĘCY – 10% ZNIŻKI!
Miesiąc treningów to tylko 206 PLN!

Karnet 6 MIESIĘCY – 10% ZNIŻKI!
Miesiąc treningów to tylko 225 PLN!

Masz umowę OPEN u nas, a wiesz, że zostaniesz z nami cały 2022 rok? Fanastycznie! Tak trzymaj. Możesz przejść płynnie ze swojej obecnej umowy na długoterminową w promocyjnej cenie. W dodatku bez okresu wypowiedzenia. Cieszymy się, że jesteś z nami.

 

KARNETY OPEN – dla tych, którzy lubią mieć zaplanowany każdy miesiąc.

KARNET OPEN 275/250/225

Pierwszy miesiąc tylko za ZŁOTÓWKĘ!

Brak opłaty wpisowej.

Dla pierwszych osób gadżety EMC od udoWODnij!

 

 

 

RAZEM RAŹNIEJ – dla tych, którzy lubią trenować z przyjaciółmi.

Przyjdź z przyjacielem lub przyjaciółką, wykupcie swoje karnety, a oboje dostaniecie 50% zniżki na kolejny miesiąc treningów!

Promocja trwa od 27 grudnia 2021 do 16 stycznia 2022 włącznie i dostępna jest w naszym klubie. Spraw sobie lub bliskim prezent na 2022 rok, który pomoże wytrwać w noworocznych postanowieniach.

EMC TEAM

∗ Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

CZY JESTEŚ W FORMIE,
ABY ZACZĄĆ TRENINGI CROSSFIT?

To pytanie słyszymy najczęściej. Masz wątpliwości, czy CrossFit jest dla Ciebie, czy sobie poradzisz? Spokojnie! Nasz trener spieszy z odpowiedzią. Koniecznie przeczytaj artykuł o tym, czym jest skalowanie treningów dla początkujacych (i nie tylko dla nich).

AMRAP? OHS? CZY TO SIĘ JE?
To Twój pierwszy trening CrossFit? Mamy dla Ciebie słownik pojęć CrossFit. Nic Cię nie zaskoczy (chyba, że atmosfera w Elektromocy!)