Karol Różycki 

Separator

Należy zmienić siebie tak, aby to co chcemy robić było dla nas zdrowe.

Nazywam się Karol Różycki. Jestem  fizjoterapeutą, akupunkturzystą, terapeutą medycyny chińskiej, żeglarzem, poszukiwaczem różnych aktywności ruchowych, mężem i ojcem.

Kursy i szkolenia, które ukończyłem to:

Studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, Spalska Szkoła Akupunktury, Terapia Wisceralna z Elementami Odruchów Trzewnych, Terapia Komplementarna w Pracy Fizjoterapeuty, Dynamic Taping Course, Medycyna Manualna FRSc, Igłoterapia Sucha, Anatomy Trains, Mulligan Concept, Kinesiotaping. 

W EMC Fizjoterapia pełnię rolę Head of Physio to znaczy, że  koordynuję pracę  i wymianę wiedzy wśród zespołu fizjoterapeutów.

Ponadto zajmuję się:

zespołami bólowymi, bólami przeciążeniowymi  (w tym bóle związane z pracą biurową), bólami stawów obwodowych (kolan, kostki, barków), terapią holistyczną (terapia z medycyny chińskiej), terapią wisceralną (dolegliwości w okolicach klatki piersiowej brzucha i miednicy), urazami ortopedycznymi oraz  stanami pooperacyjnymi, terapią bańkami oraz akupunkturą.

Wspieram pacjentów w regeneracji i powracaniu do ulubionych aktywności fizycznych.

Moją specjalizacją w pracy z pacjentem są: bóle głowy, bóle pleców, kontuzje nóg, nauka prawidłowej postawy.

Głównym celem każdej przeprowadzonej przeze mnie terapii jest usunięcie blokad i zastojów, które przeszkadzają pacjentowi w codziennym życiu lub ulubionej aktywności fizycznej, powodując ból. Nie jest rozwiązaniem ograniczanie swoich możliwości/zdolności/aktywności ruchowych. Należy zmienić siebie tak aby to co chcemy robić było dla nas zdrowe. W tym celu patrzę na Pacjenta jak na spójną jedność, której pomagam zmieniać się by był w stanie dopasować się i prawidłowo reagować na zmienne czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Pozwala to poprawić stan naszego ciała (jako ciąg następujących po sobie przemian) jak również zapobiega bólom i przeciążeniom.

Karol Różycki

Head of Physio 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ 

Zadzwoń:
+ 48 513-761-963

Napisz na  FB

Wyszukaj na Booksy: „EMC FIZJOTERAPIA” i zapisz się na wybraną usługę