Maciej Berond

Separator

Moim konikiem w pracy fizjoterapeutycznej jest odnajdowanie prawdziwej przyczyny problemu pacjenta (…)

Cześć, nazywam się Maciek i jestem fizjoterapeutą z 5 letnim doświadczeniem. Interesują mnie sporty zespołowe, a moją szczególną pasją jest koszykówka. Wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi oraz grając na konsoli.

Przez ostatnie kilka lat brałem udział w wielu szkoleniach i konferencjach.  

Kursy, którymi mogę się pochwalić to : pinoterapia, igłoterapia sucha, masaż tkanek głębokich, terapia manualna wg. koncepcji Radosława Składowskiego., terapia nerwowo-mięśniowa, komplementarna terapia trzewi, FDM, PNF.

Warsztaty, które odbyłem to: „Kolano wypadkową biodra i stopy”,  „Bark nie jest skomplikowany”.

W 2020 roku debiutowałem jako prelegent. Brałem udział w konferencji PEI, gdzie  mówiłem o Anatomicznych i cywilizacyjnych uwarunkowaniach mobilności.

W EMC Fizjoterapia  zajmuję się diagnostyką, przygotowaniem regeneracyjnym do zawodów oraz terapią manualną, w której skład wchodzi rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, igłoterapia, pinopresura oraz praca trzewna.

Moim konikiem w pracy fizjoterapeutycznej jest odnajdowanie prawdziwej przyczyny problemu pacjenta, a nie skupianie się jedynie na objawie, który występuje. Każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia i tylko prawidłowo przeprowadzona diagnostyka może rozwiązać problem.

Jeśli cierpisz na dolegliwości, które doskwierają Ci od dłuższego czasu i nie znasz ich przyczyny powstania lub odbyłeś wiele wizyt u różnych terapeutów bez widocznych rezultatów, to uważam, że w końcu trafiłeś w dobre miejsce.

Maciej Berond

Fizjoterapeuta

Elektromoc_Fizjoterapia_Maciej_Berond

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń:
+ 48 513-761-963

Napisz na  FB

Wyszukaj na Booksy: „EMC FIZJOTERAPIA” i zapisz się na wybraną usługę