Błażej „Kwadrat” Jodziewicz

Celem mojej pracy jest rozwój sprawności fizycznej Klubowiczów i ich świadomości na temat treningu, oraz aby wszyscy na moich zajęciach czuli się miło i bezpiecznie.

Pomimo próbowania różnych sposobów aktywności fizycznej i dyscyplin sportowych od najmłodszych lat, to Crossfit przyciągnął mnie na stałe. Zaczynałem na początku 2014 roku w podziemiach EMC na Żeromskiego, gdzie uczyłem się poprawnej formy wykonywania ćwiczeń, robiłem 1000 Double Unders na czas, a z ekipą EMC Spartans zdobyłem Trifectę.

To jednak mocna ekipa trenerska sprawiła, że zacząłem się bardziej wgłębiać w aspekty nauczania ruchu i aktywności. W 2018 roku zrobiłem kurs CF-Level 1, a rok później Crossfit Weightlifting. To właśnie dwubój olimpijski jest moim ulubionym elementem Crossfitu.

W pracy z podopiecznymi szczególną uwagę zwracam na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń oraz kształtowanie ogólnej siły.

Crossfit cenię za dwie rzeczy.

Po pierwsze, mam możliwość pracować nad sprawnością z każdym, niezależnie od wieku, umiejętności i poziomu wytrenowania. A dbanie o sprawność traktuję jako najlepszą inwestycję w zdrowie fizyczne i psychiczne.

Po drugie, we wspólnym wysiłku i przelanych hektolitrach potu tworzą się wspaniałe więzi międzyludzkie, nierzadko wykraczające poza granice boxa. Pod koniec dnia, nieważne jak zmęczony jestem po prowadzeniu zajęć, czuję się spełniony mając świadomość, że dzięki mojej pracy ktoś jest silniejszy, sprawniejszy, załapał jakiegoś skilla czy poprawił swój wynik dzięki moim wskazówkom.

Błażej Jodziewicz

Trener CrossFit Elektromoc

Błażej Jodziewicz - Coach CrossFit Elektromoc

Certyfikaty CrossFit

  • CrossFit Coach Level 1
  • Judges Certificate (2018)
  • Weightlifting Certificate

Wolisz trenować sam na sam z trenerem?

Treningi Personalne CrossFit Elektromoc
UMÓW SIĘ NA TRENING PERSONALNY ZE MNĄ

Lub wybierz ulubionego trenera lub trenerkę