TYDZIEŃ FREE!

(18.06.2020, EMC TEAM) 

 

Elekromocni! 

Działamy, trenujemy, wróciliśmy! Jest bezpieczenie, jest wesoło, jest niepowtarzalnie, jesteśmy gotowi i otwarci dla Was.

I zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze u nas nie byli na DARMOWY TYDZIEŃ TRENINGÓW! DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ MOŻNA ODEBRAĆ DO 28 CZERWCA. 

Wahasz się? Obawiasz? To zrozumiałe, ale zapewniamy - wystaczy tylko przyjść, a naszym zadaniem jest, aby każdy wyszedł od nas nie tylko spocony, ale przede wszystkim - uśmiechnięty! 


 

JAK SKORZYSTAĆ Z DARMOWEGO TYGODNIA? To proste!

 • Zapisz się na zajęcia  ->> TU  <<-. Pamiętaj, że zajęcia dla Ciebie to te oznaczone jako BEGINNERS CLASS. Twój pierwszy trening odbędziesz z ludźmi o podobnej sprawności, pod okiem trenera, który dopilnuje, aby to była najlepsza godzina Twojego dnia! 
   
 • Na zajęcia przyjdź  ok. 15 minutprzed rozpoczęciem zajęć. Zgłoś się do naszej recepcji i odbierz swoją wejściówkę, a my pokażemy Ci co dalej. Panowie na lewo, panie na prawo... ;-) 
   
 • Czego potrzebujesz? Tylko wygodnego stroju oraz sportowego obuwia na zmianę. W związku z obostrzeniami sanitarnymi dobrze będzie jeśli weźmiesz swoją matę do ćwiczeń oraz ręcznik. Jeśli zapomnisz lub nie masz - spokojnie! Recepcja służy pomocą - możesz matę kupić lub wypożyczyć. Ręcznik również. 

 

To jak? Widzimy się! 


EMC TEAM 

PS: Spójrz niżej. Znajdziesz tam wszystkie (niezbędne w obecnej sytuacji covidowej) zasady, które wdrożliśmy, po to abyśmy wszyscy byli bezpieczni. 

 

(03.06.2020, EMC TEAM)

Elektromocni!

Ogromnie cieszymy się, że już 6 czerwca wracamy do gry. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na spotkanie z nami! My przygotowaliśmy się wzorowo, po to, aby nasze wspólne treningi dawały nam i Wam radość, ale przede wszystkim - aby były bezpieczne. 

Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami: 

 • Podczas treningu na sali przebywać może 25 osób. Dla wspólnego bezpieczeństwa wprowadzamy OBOWIĄZKOWE ZAPISY!Jeśli nie bierzesz udziału w zajęciach (Open Gym) również masz obowiązek "zapisać się" - zarezerować miejsce w klubie. Możesz zarezerwować miejsce na maksymalnie 2 klasy jedna po drugiej (3 godziny)
   
 • DYSTANS. Każdy trenujący będzie miał wyznaczone swoje treningowe stanowisko. Niezależnie od tego prosimy także o zachowanie 2m dystansu. 
 • DEZYNFEKCJA.  Dezynfekujemy każdą powierzchnię, której dotykaliśmy. Z powodu braku możliwości czyszczenia wałków, lin i mini bandów- te sprzęty będą narazie wyłączone z użytku. Dozowniki z płynem rozstawione będą na sali oraz przed nią.

 • MYCIE RĄK mydłem i wodą. Obowiązkowo zarówno przed, jak i po treningu. Dodatkowe dozowniki z płynem dezynfekującym znajdują się przy każdej toalecie oraz przy wejściu do klubu. 

 • SZATNIE I PRYSZNICE.  Zalecana jest dezynfekcja szafek po ich użyciu, my zadbamy o regularną dezynfekcję pryszniców i toalet. Jeśli masz taką możliwość - przebierz się w domu. 

 • WŁASNA MATA/RĘCZNIK. Aby ograniczyć ilość potu na podłodze korzystamy ze swojej maty/ręcznika. Jeśli nie masz- wypożycz ręcznik od nas! Dodatkowo- pamiętaj o zabraniu swojej wody z sali, ponieważ po każdej klasie będziemy je wyrzucać.

Elektromocni, powoli wracamy do naszej codziennej rutyny, wierzymy, że niedługo będzie dokładnie tak jak dawniej i będziemy przybijać sobie piątki, a tymczasem .. DO ZOBACZENIA już 6 czerwca! 

Siła! I spokój. 

EMC TEAM 

 

 

(08.04.2020, EMC TEAM) 

Elektromocni!

Cieszymy się, że nasze treningi online cieszą się taką popularnością!

Zbliża się Wielkanoc i z tej okazji chcialibyśmy życzyć Wam, abyście te dni spędzili w spokoju i radości. 

A co z treningami? Nie przestajemy i wychodzimy naprzeciw Waszym prośbom. Oto świąteczny treningowy rozkład jazdy:

***

PIĄTEK 10.04

GRUPA FB NetFit EMC:

10:00 i 18:00 WOD

GRUPA FB CrossFit INTRO EMC online:

19:00 WOD

***

SOBOTA 11.04

GRUPA FB NetFit EMC

11:00 TEAM WOD

12:30 Swole&Sexy (rozciąganie i chill)

12:00 Otwarty trening Crossfit LIVE na naszym fanpage'u!

***

NIEDZIELA 12.04 

OFF 

***

PONIEDZIAŁEK 13.04 

GRUPA FB NetFit EMC

11.00 EASTER WOD 

***

Jeśli jeszcze z jakiegoś powodu nie dołączyłeś do naszej wesołej gromady, przypominamy, że możesz skontaktować się z nami w tej sprawie przez FACEBOOKA lub pisząc maila na adres: marta@crossfitelektromoc.pl 

Wesołych!

EMC TEAM

 

 

 

 

(02.04.2020, EMC TEAM)

Elektromocni!

Mamy nadzieję, że nie zwalniacie tempa, trzymacie się dzielnie i nie zapominacie o tym, jak ważna jest aktywność fizyczna. My nie zwalniamy tempa i pracujemy pełną parą, choć w nieco innych, niż zwykle warunkach. :)

Wiemy, jak bardzo podobają się Wam nasze zajęcia online i dlatego przygotowaliśmy dla Was kolejne niespodzianki. 

Pamiętajcie, że treningi online nasza ekipa prowadzi dla naszych klubowiczów dwa razy dziennie, a ponadto w każdą sobotę w samo południe zapraszamy wszystkich dla darmowy trening live. Zapraszajcie znajomych, którzy do tej pory nie mieli odwagi lub czasu, aby do nas wpaść. To doskonała okazja, aby przekonać się, że CrossFit jest dla wszystkich. No i nie jest taki straszny. Każdy sobie poradzi, nawet najbardziej początkujący. Zadbali o to nasi trenerzy, którzy sobotnie treningi przygotowali specjalnie dla początkujących. 

Miło nam też poinformować,  że ruszyła także wirtualna KLASA INTRO, a pierwszy tydzień treningów jest całkowicie darmowy. Jedyne czego potrzebujecie to kawałka podłogi, odrobiny chęci i wolnej godziny. 

Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę FACEBOOK  lub pod adresem: marta@crossfitelektromoc.pl 

Siła i spokój!

EMC TEAM 

 

(27.03.2020, EMC TEAM) 

Przypominamy, że już jutro spotykamy się na darmowym treningu online!  Trening dla Was poprowadzi nasza zawsze uśmiechnięta Justyna Zielińska.

Oto link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/284141172584860/  - mam nadzieję, że się widzimy!

A dlaczego warto? Na to pytanie odpowie Wam Gosia Sławińska, która oprócz tego, że sama jest dziewczyną bardzo aktywną, to w dodatku trenerką i wie, co mówi, bo jest również dyplomowanym psychologiem sportu. 


"Ruch to zdrowie…. PSYCHICZNE :) 

Widzisz wokół siebie ludzi uprawiających przeróżne sporty? 

Motywacja każdej z tych osób do podejmowania aktywności fizycznej zapewne jest różna- zawody? Zabawa? Zakład? Jest jednak jedna korzyść, która łączy wszystkich aktywnych ludzi, udowodniona w wielu badaniach, poprawa nastroju po wysiłku fizycznym!  (Berger i in. 2017; Landers, Arent, 2007). Wpływ sportu na doświadczane emocje pozostaje jednym z najsilniejszych, jakie zaobserwowano w badaniach psychologicznych (Thayer, Newman i McClain, 1994). 

CrossFit także! 

Co zyskujemy uprawiając sport? 

 • Redukcja złego nastroju 
 • Podniesienie ilości energii 
 • Obniżenie napięcia 
 • Odczucie spokoju po treningu 

Dodatkowo… 

Osoby regularnie uprawiające sport lepiej reagują na stres! 

Dlaczego? 

Organizm osób ćwiczących wydziela więcej norepinefryny, która obniża poziom hormonu stresu- ACTH

Oczywiście wysiłek fizyczny działa na nasze hormony, ale… nie tylko! 

Dzięki uprawianiu sportu budujemy nasze poczucie samoskuteczności, zadowolenie, poczucie kontroli oraz zyskujemy wrażenie oderwania się od codziennych spraw :) 

Ile aktywności potrzebujemy, żeby oddziaływała na nasze samopoczucie? 

 • od 20 do 30 minut; co najmniej 3 razy w tygodniu

Gosia Sławińska - Psycholog Sportu

 

 

(26.03.2020, EMC TEAM) 

Drodzy! 

Mamy dla Was niespodziankę! Już w najbliższą sobotę, 28 marca w samo południe, zapraszamy na DARMOWY TRENING LIVE!

To doskonała okazja, aby przekonać się, czym jest CrossFit oraz poznać naszą Ekipę. Nie potrzebujecie żadnego przygotowania - ani sprzętowego, ani kondycyjnego. Spokojnie :) Wystarczy kawałek podłogi w zaciszu domowym oraz uśmiech. Trening będzie dostosowany do możliwości osób początkujących. Dacie radę :) 

Łapcie link do wydarzenia: 

https://www.facebook.com/events/284141172584860/

Mamy nadzieję, że wpadniecie! 

A już jutro przekażemy Wam kilka słów od naszej Gosi, która wyjaśni, jak ważna, szczególnie w tym trudnym czasie, jest aktywność sportowa. 

Dbajcie o siebie. Siła i spokój!

EMC TEAM

 

(23.03.2020, EMC TEAM)

Drodzy Klubowicze, 

mamy nadzieję, że u Was wszystko w porządku i stostujecie się do zaleceń #zostańwdomu. Mamy też nadzieję, że nie zawiesiliście swojej aktywności sportowej. 

My tego nie zrobiliśmy! Co więcej - przenieśliśmy naszą białą tablicę do świata wirtualnego i dwa razy dziennie spotykamy się przy niej online, wspólnie wykonując trening. Mamy nawet oficjalny grafik! Oraz tablicę z wynikami. 

Dwa razy dziennie treningi prowadzą dla Was niezawodni - Justa, Olcia, Mati, Mateusz oraz Irenka. Nasz HEAD COACH przygotował dla wszystkich chętnych WODy, które z powodzeniem możecie wykonywać w domu. Możecie też poznać nowe oblicza naszej Ekipy Trenerskiej, która przygotowała dla Was nie tylko CrossFit, który znacie i kochacie, ale coś jeszcze... :)

Chciałabyś lub chciałbyś do nas dołączyć? Zapraszamy! Jeśli nie masz aktywnego karnetu lub nie wiesz jak dołączyć do naszej grupy #EMCNetFit skontaktuj się z nami poprzez FACEBOOK lub napisz na adres: marta@crossfitelektromoc.pl 

Pomożemy! 

Przy okazji pragniemy podziękować naszym Klubowiczom za wsparcie i przyłączenie się do akcji #niezawieszamkarnetu. W ten trudny dla wszystkich czas niezwykle istotne jest, abyśmy wspierali się nawzajem, a także wspierali rodzime firmy. Wszystko po to, abyśmy mogli w lepszych czasach spotkać się pod białą tablicą, pobiec 1600 metrów wokół szkoły, trenować ramię w ramię, a na końcu zbić piątkę. 

Dbajcie o siebie!

EMC TEAM

 

(14.03.2020, EMC TEAM) 

UWAGA!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz w trosce o Wasze bezpieczeństwo od 14 marca 2020 roku do odwołaniazawieszamy działalność klubu w obecnej formie.

Zamkniętę zostają także kawiarnia "Drugie Piętro" oraz gabinety fizjologiczne. Zachęcamy jednak, abyście pozostali z nami, aktywni.  Chcemy żebyście z nami zostali, bo #EMCtoWY.  Dlatego ruszamy z #EMCGo, czyli z treningami ONLINE specjalnie dla Was. Każda osoba, która ma aktywny karnet będzie miała dostęp do codziennych treningów transmitowanych LIVE za pośrednictwem Facebooka.  

W niedzielę (15.03) wieczorem powstanie wydarzenie, na którym będziemy publikować treningi online z trenerem o wyznaczonych godzinach- CODZIENNIE!
 

▪️Trener będzie prowadził godzinny trening na żywo dostosowany do Waszych możliwości fizycznych i logistycznych- każdy da radę, nawet Twoje dziecko. :) 

▪️Przed treningiem będziemy informować, co będziecie potrzebne do jego wykonania

▪️Treningi są dostępne dla karnetów Open, 10 wejść, Week Pass, Teens, CF Mama

Osoby, które chcą dołączyć do #EMCGo, a nie mają aktywnego karnetu proszone są o kontakt -  marta@crossfitelektromoc.pl

Dbajcie o siebie! Do zobaczenia wkrótce. 

SIŁA I SPOKÓJ 

EMC TEAM

 

 

 

(28.01.2020, EMC TEAM)

 

Początek roku to dobry moment, żeby przypomnieć o naszej ofercie członkostwa długoterminowego. 

 • Możecie wykupić karnet ROCZNY (płacisz za 10 miesięcy) oraz
 • PÓŁROCZNY (płacisz za 5 miesięcy) 

Umowy te również możecie zawieszać na 30 dni w roku, tak jak regularną umowę Open. 
Płacicie raz i ćwiczycie bez ograniczeń! Dodatkowo jest to bardzo dobra okazja do uzyskania niższej ceny! 

A jak przyprowadzicie znajomego, który wykupi karnet Open, to korzystacie ze swojego darmowego miesiąca jeszcze po zakończeniu umowy!
Oferta... NIELIMITOWANA

EMC TEAM 

 

 

(22.01.2020, EMC TEAM)

 

Przypominamy, że do końca stycznia możesz odebrać u nas tygodniową wejściówkę na darmowe treningi dla siebie lub dla znajomego. To doskonała okazja, aby poznać nie tylko CrossFit, ale także nas - miejsce i ludzi. 

Wciąż się wahasz? Pisz, dzwoń, przyjdź! Pomożemy :) 

Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę FB lub telefonicznie - 513-761-963

EMC Team

 

 

OPEN DAY W ELEKTROMOCY! 

(8.01.2020, EMC TEAM)

 

Drodzy Elektromocni,

już 18 stycznia, w sobotę, zapraszamy Was oraz Waszych znajomych na pierwszy OPEN DAY w EMC. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie być z nami w tym dniu, a jeszcze milej, jeśli przyprowadzicie znajomych, rodzinę, dzieciaki. 

Zależy nam na tym, aby pokazać, jak przyjaznym miejscem jest nasza Elektromoc. 

Otwieramy nasze drzwi najszerzej jak się da!


Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nas poznać, zobaczyć na czym polega trening CrossFit, zrobić pierwszy krok w drodze po sprawność!


Darmowe treningi będą się odbywały co godzinę o: 11:30/ 12:30/ 13:30/ 14:30 

Przez cały dzień (godz. 10-16) nasi fizjoterapeuci oraz trenerzy będą do Waszej dyspozycji! Możecie skorzystać z darmowej 15 min konsultacji
Zapraszamy także na procentowy pomiar składu masy ciała- tylko podczas Open Day za 0 zł

Na recepcji do zgarnięcia super zniżki na treningi personalne i fizjoterapię, a także... darmowy tydzień treningów w CrossFit Elektromoc! 

Pod koniec Open Day rozstrzygnięcie loterii w której do wygrania... MIESIĘCZNY KARNET OPEN, TRENING PERSONALNY LUB 1H FIZJOTERAPII! 

Masz dzieci? Weź je ze sobą! Przygotowaliśmy strefę Kids, abyś spokojnie mógł zrobić trening! 
Zabierz kolegę, koleżankę, siostrę, męża! 

Do zobaczenia 18 stycznia! 
EMC Team

 

 

PROMOCJA STYCZNIOWA

TYDZIEŃ TRENINGÓW ZA DARMO!

(01.01.2020, EMC TEAM)

 

Witamy w 2020 roku! 

Niezmiennie zachęcamy wszystkich do aktywności przez cały rok, ale wiemy też, że styczeń to ten szczególny czas, gdy wielu z nas podejmuje swoje noworoczne wyzwania. 

Do końca stycznia możesz wypróbować EMC przez cały tydzień za darmo! Jedyne, czego potrzebujesz to postanowienia, wygodnego stroju do ćwiczeń i wiary w swoje możliwości. My zajmiemy się resztą - Twoim bezpieczeństwem podczas treningu oraz fantastyczną atmosferą. Wystarczy, że przyjdziesz i odbierzesz tygodniową wejściówkę na darmowe treningi.

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę FB lub telefonicznie - 513-761-963

EMC Team